sSelectedCity [49713]
sSelectedCityId [49713]
34.231.21.83
"select * from net_city where id='49713'"
всього:
0.00 грн.
Продовжити оформлення Продовжити покупки
+38
 
(050)-440-80-07

Побутова хімія Domestos 

123

Універсальний миючий засіб для унітазу Domestos

Продукція Domestos - кращі ціни від інтернет-магазину MOREGOODS. У нас можно купити продукцію Domestos з доставкою по Києву та Україні, не виходячи їз дому або офісу. На сьогодні Domestos впевнено виступає лідером на ринку миючих засобів України. Продукція Domestos існує на ринку побутової хімії в наступному вигляді:
  • багатофункціональні чистячі гелі;
  • засоби для видалення засмічень і вапняного нальоту;
  • гігієнічні блоки для туалетів;
  • дезінфікуючі кубики для зливних бачків;
  • стікери для очищення унітазу;
  • універсальні засоби для чищення у вигляді спрею.
Універсальний миючий засіб Domestos гель являє собою багатофункціональний продукт, який можна використовувати для різних цілей. Відмінно зарекомендував себе як засіб для очищення, відбілювання і дезинфекції. Domestos гель завдяки своєї густоти і ефективності на 99,9% знищує небезпечні мікроби (включаючи грибок і плісняву), що викликають небезпечні кишкові захворювання. Зручна форма пляшки Domestos гелю дозволяє засобу потрапити в саме важкодоступне місце під обідком унітазу, що в свою чергу підвищує ефективність дезінфекції та очищення від забруднень і хвороботворних мікробів. Засіб Domestos гель може бути використано в нерозведеному вигляді для чищення та дезінфекції сантехніки: унітазу і ванни, зливів і стоків. Має різні аромати на будь-який смак. При регулярному використанні миючого засобу Domestos гель ваша ванна і туалет будуть сяяти чистотою і білизною, що вкрай необхідно для безпеки Вас і Ваших близьких. Дуже добре справляється з мильними або вапняними слідами на кахлі і стінках ванни. Для цього достатньо регулярно обробляти поверхні ванної кімнати і туалету невеликою кількістю Domestos гелю за допомогою губки або вологої ганчірки для прибирання. Для обробки різних видів поверхонь, включаючи підлогу, дитячі іграшки, кахель, кухонні поверхні, дверні ручки, як правило, використовують Domestos гель, розведений у воді. Domestos гель також можна використовувати в якості відбілюючого засобу, попередньо розбавивши його водою.


Де зручно і вигідно купити продукцію Domestos в Україні?

Купити Доместос для унітазу можна в нашому інтернет магазині за досить вигідною ціною. Доставка здійснюється як по Києву, так і по всіх регіонах України, зручним для Вас способом.
Мій кабінет