всього:
0.00 грн.
Продовжити оформлення Замовлення по телефону
(044)-498-91-71
Ми працюємо для Вас Пн-Пт з 9 до 20,
Оформлення замовлень на сайті цілодобово
Головна Побутова хімія

Побутова хімія Emsal 

Сортувати:
Безфосфатний засіб
160.69 грн.

Побутова хімія для прибирання Emsal

Кожна господиня любить, коли її будинок сяє чистотою і свіжістю. Найчастіше впоратися з брудною підлогою, плямами на меблях і килимах буває непросто, особливо, якщо по дому носяться діти і тварини. На допомогу приходить побутова хімія для прибирання Emsal німецької якості.
На ринку України цей бренд надійно зайняв впевнені позиції і купити побутову хімію Emsal не викликає великих труднощів. Інтернет-магазин MOREGOODS надає кращі ціни на продукцію Emsal.

Що ж відрізняє побутову хімію для прибирання Emsal від схожої продукції інших брендів?

  • Німецька якість, перевірена часом.
  • Ретельне очищення поверхонь і підлог, що забезпечує догляд і захист від щоденних навантажень.
  • Спеціальна технологія Protec для захисту не тільки поверхонь, але також швів і стиків.
  • Великий спектр засобів для догляду за різними видами поверхонь.
Продукція німецького бренду Emsal уявляє собою високоякісні засоби для догляду за такими видами поверхонь як: підлоги з різних матеріалів, м'які меблі, килимові покриття і килими, а також інші поверхні.
В основі побутової хімії для прибирання Emsal містяться компоненти рослинного походження, які забезпечують дбайливий, ефективний і довгостроковий догляд і очищення.
Побутова хімія Emsal розроблена таким чином, що крім ретельного очищення підлог і поверхонь, вона забезпечує догляд і захист від щоденних навантажень. У зв'язку з цим, для кожної категорії продуктів була розроблена формула з індивідуальною дією. Як результат, підлоги і поверхні довше зберігають свіжий і гарний зовнішній вигляд без розводів. Доглядаючі засоби для підлоги і килимів Emsal мають щадну дію, а це значить, що кольори не втратять своєї насиченості і залишаться такими ж яскравими і свіжими. Залежно від потреб, завжди можна підібрати засіб Emsal, який здатний швидко, якісно і з мінімальними витратами усунути забруднення будь-якої складності.
Подібні характеристики притаманні миючим засобам для м'яких меблів Emsal, які, крім очищувальних властивостей, надають матеріалами початкові вигляд, колір і відновлюють структуру навіть дуже зношених тканин.
Якщо ви хочете заощадити свій час і отримати якісний результат під час прибирання, зверніть увагу на бренд німецької якості Emsal! Ви залишитеся дуже задоволені! Це гідне поєднання ціна-якість.

Де зручно і вигідно купити побутову хімію для прибирання Emsal в Україні?

Купити Emsal для прибирання можна в нашому інтернет магазині MOREGOODS за досить вигідною ціною. Доставка здійснюється як по Києву, так і по всіх регіонах України.
Мій кабінет