sSelectedCity [49713]
sSelectedCityId [49713]
34.239.150.22
"select * from net_city where id='49713'"
всього:
0.00 грн.
Продовжити оформлення Продовжити покупки
+38
 
(044)-498-91-71

Побутова хімія Emsal 

Видаляє бруд з усіх видів поверхонь, крім не лакованої
119.20 грн.
Надає стійкий захист, і залишає після себе свіжий аромат апельсинів
160.69 грн.
Зберігає яскравість кольору
180.64 грн.
Очищає натуральні і синтетичні килими
71.53 грн.
М'який догляд за поверхнею ламінату
160.69 грн.
М'який догляд за поверхнею ламінату
160.69 грн.
Підходить для всіх сучасних вінілових покриттів
160.69 грн.
Видаляє бруд з усіх видів поверхонь, крім не лакованої
127.28 грн.
Ефективний захист від здуття для всіх чутливих до води швів та країв
691.13 грн.

Побутова хімія для прибирання Emsal

Кожна господиня любить, коли її будинок сяє чистотою і свіжістю. Найчастіше впоратися з брудною підлогою, плямами на меблях і килимах буває непросто, особливо, якщо по дому носяться діти і тварини. На допомогу приходить побутова хімія для прибирання Emsal німецької якості.
На ринку України цей бренд надійно зайняв впевнені позиції і купити побутову хімію Emsal не викликає великих труднощів. Інтернет-магазин MOREGOODS надає кращі ціни на продукцію Emsal.

Що ж відрізняє побутову хімію для прибирання Emsal від схожої продукції інших брендів?

  • Німецька якість, перевірена часом.
  • Ретельне очищення поверхонь і підлог, що забезпечує догляд і захист від щоденних навантажень.
  • Спеціальна технологія Protec для захисту не тільки поверхонь, але також швів і стиків.
  • Великий спектр засобів для догляду за різними видами поверхонь.
Продукція німецького бренду Emsal уявляє собою високоякісні засоби для догляду за такими видами поверхонь як: підлоги з різних матеріалів, м'які меблі, килимові покриття і килими, а також інші поверхні.
В основі побутової хімії для прибирання Emsal містяться компоненти рослинного походження, які забезпечують дбайливий, ефективний і довгостроковий догляд і очищення.
Побутова хімія Emsal розроблена таким чином, що крім ретельного очищення підлог і поверхонь, вона забезпечує догляд і захист від щоденних навантажень. У зв'язку з цим, для кожної категорії продуктів була розроблена формула з індивідуальною дією. Як результат, підлоги і поверхні довше зберігають свіжий і гарний зовнішній вигляд без розводів. Доглядаючі засоби для підлоги і килимів Emsal мають щадну дію, а це значить, що кольори не втратять своєї насиченості і залишаться такими ж яскравими і свіжими. Залежно від потреб, завжди можна підібрати засіб Emsal, який здатний швидко, якісно і з мінімальними витратами усунути забруднення будь-якої складності.
Подібні характеристики притаманні миючим засобам для м'яких меблів Emsal, які, крім очищувальних властивостей, надають матеріалами початкові вигляд, колір і відновлюють структуру навіть дуже зношених тканин.
Якщо ви хочете заощадити свій час і отримати якісний результат під час прибирання, зверніть увагу на бренд німецької якості Emsal! Ви залишитеся дуже задоволені! Це гідне поєднання ціна-якість.

Де зручно і вигідно купити побутову хімію для прибирання Emsal в Україні?

Купити Emsal для прибирання можна в нашому інтернет магазині MOREGOODS за досить вигідною ціною. Доставка здійснюється як по Києву, так і по всіх регіонах України.
Мій кабінет