sSelectedCity [49713]
sSelectedCityId [49713]
34.231.21.83
"select * from net_city where id='49713'"
всього:
0.00 грн.
Продовжити оформлення Продовжити покупки
+38
 
(050)-440-80-07

Порошок 

-30%
Для чутливої шкіри і для дитячої білизни
1 279.86 грн. 895.90 грн.
Для білих та кольорових речей
140.78 грн.

Пральний порошок

У сучасному світі практично будь-яка людина може без сторонньої допомоги комфортно жити, проводити прибирання, прати свої речі, готувати їжу. Все це стало можливим завдяки стрімкому розвитку побутової техніки, побутової хімії і науково-технічному прогресу. Не обов'язково наймати когось, хто якісно зміг би випрати одяг, наприклад. Пральні машини з «розумними» програмами в змозі впоратися практично з будь-яким поставленим завданням. А велика кількість пральних засобів може задовольнити будь-які різноманітні вимоги покупців.
Пральний порошок є основою більшості засобів для прання, які сьогодні користуються величезною популярністю, як для домашнього господарювання, так і для підтримки чистоти текстильних виробів в ресторанах, кафе, готелях і в інших місцях, де вони використовуються.
Спочатку, пральний порошок уявляв собою спеціальну суміш, основу якої становив силікат натрію з його очисними властивостями. Розробкою і виробництвом перших пральних порошків займався молодий дослідник Фрітц Хенкель, який і поклав початок всесвітньо відомого бренду з виробництва побутової хімії Henkel.
З кожним роком пральний порошок удосконалювався шляхом додавання різних компонентів, які робили його ефективнішим. Так, додавання до складу прального порошку соди, посилило його відбілюючи властивості. Згодом, дуже популярним стало виготовлення пральних порошків на синтетичній основі, що значно здешевило кінцевий продукт. При цьому, ефективність прання не постраждала.
Дослідження в області створення все нових і нових комбінацій компонентів пральних порошків з кожним роком набирали обертів і на сьогоднішній день ми маємо величезний вибір пральних порошків і його похідних під будь-які потреби. Пральні порошки для новонароджених, для людей з чутливою шкірою, для кольорових і білих речей, для делікатних і вовняних тканин - перелік різновидів пральних порошків може буди надто великим.
Види пральних порошків також стали різноманітними. Це і сипучі порошкоподібні суміші, і рідкі пральні порошки, і різні пральні порошки у вигляді капсул і гелів. З додаванням ароматизаторів і без. Тобто, в прямому сенсі слова, на будь-який смак і колір!
Також, прихильники сучасного плину життя в стилі «еко» не залишилися обділені різноманітністю пральних порошків. Адже безліч брендів органічної побутової хімії представляють різноманітний асортимент пральних порошків тільки на натуральній основі. При цьому органічні пральні порошки по своїй ефективності прання не відрізняються від своїх хімічних аналогів, але ціна на такі засоби вище.
На ринку України на сьогодні є колосальний вибір пральних порошків в різних варіаціях. Це і порошки на синтетичній основі, і порошки органічного походження, різної цінової категорії, як бюджет-варіанти, так і порошки класу «люкс». Покупцеві залишається тільки зробити вибір, замовити пральний порошок і користуватися в задоволення своїм вибором. Особливо зручно і приємно вибір прального порошку зробити швидко через інтернет, буквально в один клік, не виходячи в магазин.

Де зручно і вигідно купити пральний порошок в Україні?

Купити порошок для прання в Києві можна в інтернет магазині MOREGOODS по самим різними цінами, залежно від можливостей і побажань. Якщо Ви проживаєте в іншому регіоні України, то також можете замовляти будь-який пральний порошок, що Вам сподобався в нашому інтернет-магазині. Доставка за допомогою кур'єрської служби Нова пошта протягом декількох днів буде забезпечена в обране Вами відділення.
З умовами оплати і доставки більш детально можна ознайомитися в розділі «Умови доставки і гарантія».
Мій кабінет