sSelectedCity [49713]
sSelectedCityId [49713]
3.231.220.225
"select * from net_city where id='49713'"
всього:
0.00 грн.
Продовжити оформлення Продовжити покупки
+38
 
(050)-440-80-07

Для скла 

-30%
Органічний концентрат без запаху
175.36 грн. 122.75 грн.
Безфосфатний,Ефективна формула швидкої дії з активним спиртом
85.87 грн.
Безфосфатний, з курком-розпилювачем
83.35 грн.
NEW
Не залишають розводів і ворсинок
35.10 грн.
Рідкий засіб -30 °С з біо-алкоголем
202.88 грн.

Засоби для скла і дзеркал

Очі — дзеркало душі людини, а вікна можна назвати дзеркалом душі наших будинків. Наскільки чисто і затишно в домі, настільки чисті і красиві будуть вікна. Те ж можна сказати і про дзеркала в оселі. Якщо вони чисті, з ідеальною поверхнею, то і відображення буде більше радувати.
Крізь чисті вікна в будинок проникає ясне сонячне світло і наповнює оселю світлою енергією і радістю. Настрій від цього тільки стає кращим, а думки наповнюються чистотою і легкістю.
З моменту появи скляних поверхонь виникло питання догляду за ними. Чим тільки не користувалися господині, щоб їхні вікна і дзеркала були чистими і виблискували! У хід йшли різні матеріали: пісок, крейда, мило, нашатир, оцет. І це реально допомагало.
Сучасним господаркам значно простіше зробити вибір засобів для очищення різних скляних поверхонь. Досить визначитися з завданнями, які необхідно вирішити і просто купити потрібний засіб. При цьому, зовсім не обов'язково йти в найближчий магазин, щоб зробити покупку. Якщо є доступ до інтернету, то легко в один клік замовити обраний засіб для миття вікон і дзеркал в інтернет-магазині і чекати в зазначений час доставку.
Сучасний ринок представляє величезну кількість засобів для миття вікон і скляних поверхонь в Україні. Це і засоби синтетичного походження і органічні засоби.
Основна перевага органіки полягає в тому, що при використанні засобів даної категорії йде мінімальна шкода навколишньому середовищу і безпосередньо самої людині. Однак, ці засоби не можна назвати бюджетними.
Серед засобів синтетичного походження величезний вибір і основна перевага — висока ефективність, доступність за ціною і зручність у використанні. Якщо раніше необхідно було використовувати кілька засобів при митті скляних і дзеркальних поверхонь: очищаючі, змиваючі, поліруючі, то інноваційні формули сучасних засобів для миття скла та дзеркал поєднують в собі всі ці функції. Всього лише один засіб здатний і відмити забруднену поверхню, і відполірувати, і створити необхідний захисний водовідштовхувальний шар, і не залишає розводів.
Крім вікон і дзеркал в будинку може бути ще безліч поверхонь, яким потрібен особливий догляд. Це можуть бути скляні гідробокси і душові кабінки. Багато господинь стикалися з проблемами білястих розводів на стінках і дверях душових кабін. Це виглядає дуже неохайно. Однак, з цим також можуть впоратися засоби для догляду за скляними і дзеркальними поверхнями. Як правило, більшість засобів для скла і дзеркал випускаються в зручній упаковці з курковими розпилювачами. Розпилювачі можуть мати кілька варіацій розпилення: спрей і пінка. Коли поверхня сильно забруднена, то необхідно ставити положення розпилювача на зображення пінки. Якщо ж забруднення не дуже сильні і велика площа оброблюваної поверхні, то розпилювач необхідно ставити в положення спрея. Це дуже зручно, щоб мінімізувати витрату засобу і домогтися бажаного результату. Також, кожен раз не обов'язково купувати засіб з курковим розпилювачем, досить купити змінний блок, що дешевше.

Де купити засоби для догляду за скляними поверхнями в Києві і в Україні?

Купити засоби для догляду за скляними поверхнями в Києві, а також по всій території України можна в інтернет магазині MOREGOODS. Замовити можна як в телефонному режимі, так і безпосередньо на сайті. При цьому асортимент і ціни на засоби для скла і дзеркал в нашому інтернет-магазині Вас приємно порадують.
Доставка здійснюється по Києву кур'єром, а по інших регіонах України кур'єрською службою доставки.
Мій кабінет