sSelectedCity [49713]
sSelectedCityId [49713]
3.231.220.225
"select * from net_city where id='49713'"
всього:
0.00 грн.
Продовжити оформлення Продовжити покупки
+38
 
(050)-440-80-07

Засоби для прибирання Frosch 

Для всіх типів поверхонь
71.15 грн.
Для всіх типів поверхонь
71.15 грн.
Для всіх типів поверхонь
71.15 грн.
12

Відгуки

Засоби для прибирання Frosch

У сучасному світі все більше і більше людей, які починають не тільки замислюватися, а й активно дотримуватися здорового способу життя. І це поширюється не тільки на їжу і заняття спортом. Адже те, чим ми прибираємо наші будинки, якими засобами миємо посуд, з якого їмо і те, чим користуємось під час прання, також дуже сильно впливає на наше здоров'я. Багато компаній з виробництва засобів для підтримки чистоти в будинку взяли курс на екологічно нешкідливу органічну продукцію. Так, європейський бренд по виробництву екологічно безпечних засобів для прибирання Frosch є лідером в сфері виробництва такого виду продукції з 1986р.
Основу продукції Frosch становлять натуральні природні компоненти, які ефективно справляються з різними видами забруднень, але, при цьому безпечні, оскільки не забруднюють навколишнє середовище і повністю розкладаються в ґрунті.
На ринку України цей бренд надійно зайняв впевнені позиції і купити засоби Frosch для прибирання не викликає великої складності. Інтернет-магазин MOREGOODS надає кращі ціни на засоби для прибирання Frosch.
Продукція виробника Frosch вельми різноманітна і може стати незамінним помічником в різних сферах догляду за будинком. Це і різні миючі засоби для посуду і кухні, і засоби для очищення різних видів поверхонь, і освіжувачі повітря, а також великий спектр засобів для прання та кондиціонування білизни.
Ціни на засоби для прибирання Фрош в Україні не можна назвати бюджетними, але, незважаючи на це, їх вибирають покупці, які знаються на економному веденні домашнього господарства.
Засоби для прибирання Frosch мають цілий ряд переваг, завдяки яким вони користуються великою популярністю в українських споживачів:
  • висока ефективність;
  • екологічна безпека;
  • відсутність у складі агресивних кислот і лугів;
  • безпека випарів;
  • приємний запах;
  • безпека для здоров'я при попаданні на шкіру;
  • доступна вартість для продукції такого класу.
Якщо ви хочете заощадити свій час і отримати якісний результат при прибиранні, зверніть увагу на бренд німецької якості Frosch! Ви залишитеся дуже задоволені! Це гідне поєднання ціна-якість, а також турбота про Ваше здоров'я.

Де зручно і вигідно купити засоби для прибирання Frosch в Україні?

Купити засіб для прибирання Frosch можна в нашому інтернет магазині MOREGOODS за досить вигідною ціною. Доставка здійснюється як по Києву, так і по всіх регіонах України.
Мій кабінет