sSelectedCity [49713]
sSelectedCityId [49713]
34.239.150.22
"select * from net_city where id='49713'"
всього:
0.00 грн.
Продовжити оформлення Продовжити покупки
+38
 
(044)-498-91-71

Органічна побутова хімія 

-30%
Органічний концентрат без запаху
143.74 грн. 100.62 грн.
-30%
Органічний концентрат без запаху
131.30 грн. 91.91 грн.
-30%
Не містить фосфатів, хлору, ароматизаторів
162.62 грн. 113.83 грн.
-30%
Органічний концентрат без запаху
175.36 грн. 122.75 грн.
-30%
Для видалення вапняного нальоту, кальцієвого мила, сечового камню з ван та раковин
168.02 грн. 117.61 грн.
-30%
Виготовлено виключно з рослинних олій та жирів
67.48 грн. 47.24 грн.
-30%
Виготовлено виключно з рослинних олій та жирів
61.26 грн. 42.88 грн.
12

Органічна побутова хімія

Практично в кожному будинку є всі необхідні засоби для прибирання, миття посуду, прання та інші очищаючі та доглядаючі засоби. Не секрет, що підтримка чистоти це не просто створення затишку і краси навколо себе, але і в першу чергу турбота про своє здоров\'я. Адже, коли в будинку багато пилу, бруду, цвілі та інших неприємних моментів у вигляді численних мікробів, то це в першу чергу шкодить людському організму. Але, так чи нешкідливі усі миючі та чистячі засоби, які ми можемо використовувати, наводячи в наших оселях порядок? Чи не опинимося ми в пастці: позбудемося від бруду, але придбаємо купу інших небезпечних факторів від побутової хімії, що містить небезпечні токсини і алергени? Тому до питання вибору побутової хімії необхідно підходити дуже і дуже відповідально. Вже не перший десяток років у всьому світі більшість людей віддають перевагу натуральній (або органічній) побутовій хімії. Принципова відмінність еко побутової хімії від синтетичної полягає в тому, що в основі її містяться тільки природні компоненти. Це, в свою чергу, гарантує збереження в чистоті навколишнього середовища і повне розкладання використаних засобів в грунті. Сировина, що використовується у виробництві органічної побутової хімії, може бути у вигляді екстрактів різних фруктів, овочів або рослин, а також у вигляді мінералів і солей. Природна побутова хімія не містить в собі фосфати, які містять хлор та інші шкідливі для здоров\'я хімічні сполуки.
На ринку України надано досить великий асортимент органічної побутової хімії на будь-який смак і ціновий діапазон. Купити її можна в спеціалізованих еко-магазинах або ж в інтернет-магазинах, що значно зручніше. Інтернет-магазин MOREGOODS надає великий вибір і кращі ціни на органічну побутову хімію. Велику популярність натуральна побутова хімія придбала серед молодих батьків, які піклуються про здоров\'я своєї родини і, зокрема, своїх підростаючих малюків. Всім батькам знайома ситуація, коли перші проби овочевих або фруктових страв незмінно залишають сліди на одязі дитини. На допомогу в усуненні цієї проблеми може прийти, наприклад, рідкий засіб для прання Sodasan спеціально для дитячої і чутливої шкіри. Він чудово впорається з будь-якого виду забрудненнями, при цьому не викликаючи подразнення або алергічних реакцій на шкірі. У складі даного засобу містяться: трав\'яне мило, силікати мінерального походження і солі лимонної кислоти (цитрати), які є пом\'якшувачами і замінниками фосфатів, що підсилюють дію поверхнево-активних речовин органічного походження для виведення з поверхні тканини забруднень.
Поряд з рідкими засобами для прання в нашому інтернет-магазині представлений і порошок для прання Sodasan для будь-якого виду тканин з пом\'якшувачем води різного типу жорсткості.
Ціни на органічну побутову хімію в Україні вище, ніж на синтетичну, але покупці, які мають тяму в економному веденні домашнього господарства і піклуються про своє здоров\'я і здоров\'я своїх близьких, віддають перевагу саме натуральній еко побутовій хімії.
Якщо ви хочете заощадити свій час і отримати якісний екологічно безпечний і ефективний продукт для прибирання, прання, миття посуду та інше, зверніть увагу на органічну еко побутову хімію в нашому інтернет-магазині! Ви залишитеся дуже задоволені! Це гідне поєднання ціна-якість і, в першу чергу, турбота про Ваше здоров\'я.

Де зручно і вигідно купити органічну побутову хімію в Україні?

Купити органічну побутову хімію в Києві, а також по всій території України можна в нашому інтернет магазині MOREGOODS за досить вигідною ціною. Доставка здійснюється як по Києву, так і по всіх регіонах України.
Мій кабінет