sSelectedCity [49713]
sSelectedCityId [49713]
3.234.244.18
"select * from net_city where id='49713'"
всього:
0.00 грн.
Продовжити оформлення Продовжити покупки
+38
 
(044)-498-91-71

Дитяче харчування GERBER 

123

Відгуки

Дитяче харчування Gerber

Що може бути краще здорового, щасливого малюка, який посміхається на всі зуби! Кожен батько бажає саме цього для своєї дитини. Величезну роль відіграє те, чим харчуються наші дітки. Сучасний ринок надає величезний вибір дитячого харчування та багато молодих батьків не можуть вирішити, що ж купити своєму малюку?
Ось уже понад 80 років торгова марка Gerber піклується про те, щоб малюки отримували тільки найкраще. Це дитяче харчування перевірено вже 4-ма поколіннями! Успіх такої тривалої популярності дитячого харчування Gerber полягає в тому, що спочатку це харчування створювалося турботливою мамою Дороті Гербер для своєї доньки. Добре, що в її чоловіка був невеликий консервний заводик, на якому після проведення необхідних досліджень, консультацій з дієтологами, лікарями та економістами в 1927 році була вироблена пробна партія дитячого харчування, тепер відомого вже у всьому світі.
В Україні асортимент дитячого харчування Gerber представлений більш ніж 30 найменуваннями продукції, в яку входять фруктові, фруктово-злакові, овочеві, м'ясні, м'ясо-овочеві пюре, фруктові соки, фруктово-молочні десерти. Купити дитяче харчування Gerber в Україні можна в магазинах в розділах дитячого харчування, а також дуже сучасним і зручним способом — в інтернет-магазинах.
Фахівці Gerber одними з перших запропонували продукт, що володіє бездоганною якістю, що відповідає всім потребам юних гурманів і при цьому абсолютно безпечний.
Дитяче харчування Gerber виготовляється за спеціальною технологією «Натурально і корисно», що дозволило скоротити час теплової обробки продуктів і зберегти всю користь, смак і аромат овочів і фруктів в кожній баночці. Ця технологія також дозволяє забезпечити повну безпеку продукту протягом усього терміну його зберігання.
Загартоване скло, з якого роблять баночки для пюре, дає можливість застосувати такі методи теплової обробки, які знищують шкідливі мікроби. Також, саме фахівці компанії Gerber розробили першу в історії кришечку для дитячого харчування зі спеціальним виступом, що є показником герметичності. При першому відкриванні кришки лунає характерний хлопок, який допомагає батькам визначити свіжість дитячого харчування.
Дуже великим попитом стали користуватися пюре Gerber в м'яких упаковках, тому що це дуже зручно і практично при прогулянках або тривалих переїздах. Сировина, з якого виробляється дитяче харчування Gerber, виростає на фермерських господарствах, які співпрацюють з компанією Nestle, яка з 2007р. є власником торгової марки Gerber. Деякі з фермерських господарств постачають свої кращі врожаї протягом декількох поколінь, зарекомендувавши себе тільки найкращим чином.
Компанія Nestle, яка виробляє дитяче харчування Gerber, завжди на сторожі інтересів своїх споживачів, незалежно від їх віку!

Де зручно і вигідно купити дитяче харчування Gerber в Україні

Купити дитяче харчування Gerber в Києві і по всій території України можна в інтернет магазині MOREGOODS за досить вигідною ціною. Доставка здійснюється як по Києву, так і по всіх регіонах України, зручним для Вас способом.
Мій кабінет