sSelectedCity [49713]
sSelectedCityId [49713]
3.231.220.225
"select * from net_city where id='49713'"
всього:
0.00 грн.
Продовжити оформлення Продовжити покупки
+38
 
(050)-440-80-07

Дитяче харчування HUMANA 

Від народження, для недоношених і маловагих малюків
318.38 грн.
123

Відгуки

Дитяче харчування Humana

Всім відомо, що здоров'я людини формується з перших днів його життя і дуже важливу роль в цьому, якщо не основну, відіграє харчування. Дитяче харчування — це особливий вид продукції, який призначений для найвимогливіших і цінних споживачів. Якість дитячого харчування відіграє основну роль при виборі батьками — чим же годувати свого малюка. Сучасний ринок надає величезний вибір дитячого харчування та багато молодих батьків не можуть визначитись у питанні, на чому зупинити свій вибір?
Ось вже понад 60 років торгова марка Humana піклується про те, щоб малюки отримували тільки найкраще. Це дитяче харчування німецької якості зарекомендувало себе самим найкращим чином! Успіх такої тривалої популярності дитячого харчування Humana полягає в тому, що це харчування розроблялося німецьким педіатром Хайнцем Лемке, який був стурбований годуванням дітей, позбавлених можливості отримувати натуральне грудне молоко.
В Україні асортимент дитячого харчування Humana представлений декількома категоріями продукції: молочні суміші, каші молочні та фруктові, молочні пудинги, кисломолочні продукти, органічні пюре і соки, а також різні розчинні чаї. Купити дитяче харчування Humana в Україні можна в магазинах в розділах дитячого харчування, а також дуже сучасним і зручним способом - в інтернет-магазинах.
Починаючи з 1950 року фахівці Humana постійно вдосконалюють якість молочних сумішей, максимально наближаючи їх по складу і якості до натурального материнського молока. В результаті, споживачі мають продукт, що має бездоганну якість та відповідає всім потребам юних гурманів і при цьому є абсолютно безпечним.
Дитяче харчування Humana для всіх країн виробляється на найбільшому молочно-промисловому комплексі в Німеччині — DMK GmbH в м.Херфорд. У виробництві дитячого харчування Humana використовуються продукти, отримані на одному з 11000 фермерських господарств, які не одне покоління постачають виробництву Humana тільки найякіснішу і перевірену сировину. Humana ретельно дбає про збереження природної користі і чистоти свіжого молока. Відразу після удою відбувається миттєве охолодження молока, яке підтримується протягом усього часу швидкої доставки до заводу-виробника. Тільки Humana має повністю замкнутий цикл виробництва, безпосередньо від отримання сировини до упаковки готової продукції. Також здійснюється контроль якості від сировини до готового продукту. Високі стандарти системи якості включають 600 аналізів однієї партії і 1 300 000 аналізів на рік. Система контролю якості включає кілька етапів, починаючи від сировини і закінчуючи готовим продуктом:
  • вхідний контроль свіжого молока при отриманні від корови і перед запуском у виробництво;
  • виробничий контроль на всіх етапах виробництва;
  • контроль готової продукції.
Humana — це натуральність, надійність і якість ось уже понад 60 років!

Де зручно і вигідно купити дитяче харчування Humana в Україні

Купити харчування для дітей Humana в Києві і по всій території України можна в інтернет магазині MOREGOODS за досить вигідною ціною. Доставка здійснюється як по Києву, так і по всіх регіонах України, зручним для Вас способом.
Мій кабінет