sSelectedCity [49713]
sSelectedCityId [49713]
34.239.150.22
"select * from net_city where id='49713'"
всього:
0.00 грн.
Продовжити оформлення Продовжити покупки
+38
 
(044)-498-91-71

Органічний продукт 

-30%
Для сухого волосся, проти лупи
312.65 грн. 218.86 грн.

Органічна косметика

Складно уявити сьогоднішній світ без використання косметичних засобів. Це і шампуні з кондиціонерами, і гелі та пінки для ванни та душу, це і декоративна косметика. Перелік досить значний. При цьому віковий діапазон не має обмежень: користуються косметичними засобами від народження до глибокої старості.
Все більше і більше споживачів при виборі косметики віддають перевагу такій продукції, яка позиціонується як натуральна або органічна. І це не просто данина моді, а в першу чергу, турбота про своє здоров'я і навколишнє середовище. Однак, потрібно володіти необхідною інформацією — що ж таке натуральна і органічна косметика, щоб не потрапити в халепу.
Будь-яка косметика, яка містить в собі хоч один інгредієнт рослинного походження, вже може гордо іменувати себе натуральною косметикою. Але, це далеко не органічна косметика, яка дійсно є безпечною для здоров'я і навколишнього середовища, починаючи від упаковки і закінчуючи вмістом продукту.
Існує ряд основних вимог, які обов'язково повинні бути дотримані, щоб продукт міг мати статус organic.
В першу чергу, склад натуральної органічної косметики повинен бути виключно природного походження. При цьому, наявність в складі синтетичних добавок строго регламентована і зведена до мінімуму.
По-друге, дуже велику роль в отриманні для косметики звання «органічна косметика» грає спосіб вирощування складових компонентів. Земля, на якій ростуть рослини, що використовуються у виробництві органічної косметики, повинна як мінімум 3 роки не оброблятися пестицидами, хімічними добривами і радіоактивними елементами. Також, і самі рослини в процесі росту не повинні містити в собі ГМО і сліди хімічних добрив. Територія, на якій вирощуються рослини для косметики, повинна знаходитися в певній віддаленості від різних заводів і фабрик.
По-третє, органічна косметика не тестується на тваринах, про що на упаковці повинен бути відповідний знак. З компонентів тваринного походження в органіці допускається використання продуктів бджільництва і молочної кислоти. При цьому, тварини, як джерела цих компонентів, не страждають і не отримують шкоди.
Ще одною відмінною ознакою органічної косметики є якість упаковки. Також як і сам продукт, упаковка повинна бути натуральною, не містити в собі пластик і не вступати в реакцію з продуктом, що знаходиться в ній.
Як і 40 років тому, так і сьогодні ціни на органічну косметику досить високі. На ринку України надано досить великий вибір органічної косметики. Купити натуральну органічну косметику можна в спеціалізованих магазинах в Києві, а також в інтернет-магазинах, що значно зручніше. В інтернет-магазині MOREGOODS можна за лічені хвилини, не виходячи з дому чи офісу, замовити вподобану позицію з розділу органічної косметики на будь-який смак.
Внаслідок того, що компоненти органічної косметики тільки натурального походження, часто можна було зустріти досить одноманітні бліді відтінки декоративної косметики, а також малопінні засоби для миття голови або гелі для душу. Але, прогрес невблаганно рухається вперед, і на сьогоднішній день органічна косметика за своїми якостями мало поступається синтетичній косметиці, але при цьому набагато безпечніша як для здоров'я самого споживача, так і для збереження навколишнього середовища в цілому.
Вибір органічної косметики або традиційної синтетичної - особиста справа кожного покупця. Головне, щоб в кінцевому підсумку, це приносило задоволення.

Де зручно і вигідно купити органічну косметику в Україні?

Замовити і купити органічну косметику в Києві, а також по всій території України можна в інтернет магазині MOREGOODS за вельми доступною ціною. Доставка здійснюється як по Києву кур'єром, так і по всіх регіонах України кур'єрською службою доставки.
Мій кабінет