sSelectedCity [49713]
sSelectedCityId [49713]
3.227.2.246
"select * from net_city where id='49713'"
всього:
0.00 грн.
Продовжити оформлення Продовжити покупки
+38
 
(044)-498-91-71
Ми працюємо для Вас Пн-Пт з 9 до 18,
Оформлення замовлень на сайті цілодобово
Головна Косметика

Органічний продукт 

Сортувати:
Ніжна формула з натуральними інгредієнтами
108.74 грн.
Ніжна формула з натуральними інгредієнтами
93.59 грн.
Ніжна формула з натуральними інгредієнтами
108.74 грн.
Ніжна формула з натуральними інгредієнтами
108.74 грн.
Ніжна формула з натуральними інгредієнтами
93.59 грн.
Акція -30%
На основі оливкової олії
185.72 грн. 130.00 грн.
Акція -30%
Для сухого волосся, проти лупи
312.65 грн. 218.86 грн.
Без шкідливих інгредієнтів, м'який до шкіри
130.61 грн.
Без шкідливих інгредієнтів, м'який до шкіри
130.61 грн.
Без шкідливих інгредієнтів, м'який до шкіри
130.61 грн.
Без шкідливих інгредієнтів, м'який до шкіри
130.61 грн.
Акція -30%
На рослинній основі
186.56 грн. 130.59 грн.
12

Органічна косметика

Складно уявити сьогоднішній світ без використання косметичних засобів. Це і шампуні з кондиціонерами, і гелі та пінки для ванни та душу, це і декоративна косметика. Перелік досить значний. При цьому віковий діапазон не має обмежень: користуються косметичними засобами від народження до глибокої старості.
Все більше і більше споживачів при виборі косметики віддають перевагу такій продукції, яка позиціонується як натуральна або органічна. І це не просто данина моді, а в першу чергу, турбота про своє здоров'я і навколишнє середовище. Однак, потрібно володіти необхідною інформацією — що ж таке натуральна і органічна косметика, щоб не потрапити в халепу.
Будь-яка косметика, яка містить в собі хоч один інгредієнт рослинного походження, вже може гордо іменувати себе натуральною косметикою. Але, це далеко не органічна косметика, яка дійсно є безпечною для здоров'я і навколишнього середовища, починаючи від упаковки і закінчуючи вмістом продукту.
Існує ряд основних вимог, які обов'язково повинні бути дотримані, щоб продукт міг мати статус organic.
В першу чергу, склад натуральної органічної косметики повинен бути виключно природного походження. При цьому, наявність в складі синтетичних добавок строго регламентована і зведена до мінімуму.
По-друге, дуже велику роль в отриманні для косметики звання «органічна косметика» грає спосіб вирощування складових компонентів. Земля, на якій ростуть рослини, що використовуються у виробництві органічної косметики, повинна як мінімум 3 роки не оброблятися пестицидами, хімічними добривами і радіоактивними елементами. Також, і самі рослини в процесі росту не повинні містити в собі ГМО і сліди хімічних добрив. Територія, на якій вирощуються рослини для косметики, повинна знаходитися в певній віддаленості від різних заводів і фабрик.
По-третє, органічна косметика не тестується на тваринах, про що на упаковці повинен бути відповідний знак. З компонентів тваринного походження в органіці допускається використання продуктів бджільництва і молочної кислоти. При цьому, тварини, як джерела цих компонентів, не страждають і не отримують шкоди.
Ще одною відмінною ознакою органічної косметики є якість упаковки. Також як і сам продукт, упаковка повинна бути натуральною, не містити в собі пластик і не вступати в реакцію з продуктом, що знаходиться в ній.
Як і 40 років тому, так і сьогодні ціни на органічну косметику досить високі. На ринку України надано досить великий вибір органічної косметики. Купити натуральну органічну косметику можна в спеціалізованих магазинах в Києві, а також в інтернет-магазинах, що значно зручніше. В інтернет-магазині MOREGOODS можна за лічені хвилини, не виходячи з дому чи офісу, замовити вподобану позицію з розділу органічної косметики на будь-який смак.
Внаслідок того, що компоненти органічної косметики тільки натурального походження, часто можна було зустріти досить одноманітні бліді відтінки декоративної косметики, а також малопінні засоби для миття голови або гелі для душу. Але, прогрес невблаганно рухається вперед, і на сьогоднішній день органічна косметика за своїми якостями мало поступається синтетичній косметиці, але при цьому набагато безпечніша як для здоров'я самого споживача, так і для збереження навколишнього середовища в цілому.
Вибір органічної косметики або традиційної синтетичної - особиста справа кожного покупця. Головне, щоб в кінцевому підсумку, це приносило задоволення.

Де зручно і вигідно купити органічну косметику в Україні?

Замовити і купити органічну косметику в Києві, а також по всій території України можна в інтернет магазині MOREGOODS за вельми доступною ціною. Доставка здійснюється як по Києву кур'єром, так і по всіх регіонах України кур'єрською службою доставки.
Мій кабінет