всього:
0.00 грн.
Продовжити оформлення Продовжити покупки
+38 Оформити замовлення
 
(044)-498-91-71
Ми працюємо для Вас Пн-Пт з 9 до 20,
Оформлення замовлень на сайті цілодобово
Головна Про компанію

Про компанію 


Раді вітати Вас на дистриб'юторському порталі MORE GOODS!

     Вже більше 20-ти років наша компанія здійснює поставки продукції в роздрібні торгові точки всіх рівнів і напрямків. Саме завдяки якості нашої роботи, відповідальності, постійного пошуку і використання інноваційних технологій, нам вдалося стати офіційними представниками таких всесвітньо відомих компаній, як Unilever, L'Oreal, Beieresdorf, GlaxoSmithKline, Humana, Nestle, R.O.C.S, Colgate-Palmolive, J.J. Darboven, Merries і багатьох інших. Ці бренди є лідерами в своїх сегментах ринку і наше повсякденне життя важко уявити без використання їхньої продукції. Результатом нашої роботи є те, що товари даних торгових марок доступні для звичайного покупця - ви завжди можете їх знайти на полицях магазинів.


        На сьогоднішній день ми представляємо собою величезний холдинг, який працює в різних напрямках і реалізує продукцію практично через всі існуючі канали збуту. І досягти серйозних результатів нам було б складно, якби поруч з нами, всі ці роки, не було наших клієнтів і партнерів. За багато років наша робота з клієнтами постійно зазнавала змін, тому що всіма силами ми прагнемо йти в ногу з часом і пропонуємо своїм партнерам максимально зручні і вигідні види співробітництва.

Портал More Goods - це новий формат комунікації з нашими партнерами.

        Ми робимо все для того, щоб нашим клієнтам, тобто Вам, було зручно і просто робити замовлення, отримувати оперативну інформацію про рекламні компанії, новинки і товарні залишки по всіх категоріях товару. Наша команда - це професіонали своєї справи, які готові допомогти у будь-який час і на будь-якому етапі співробітництва.

     Власно кажучи, More Goods - це зручний і багатофункціональний портал для роботи з клієнтами.
       Ми готові до співпраці. А ви?
                                                                                                               
Лови момент ! Доставка замовлень від 300 грн. БЕЗКОШТОВНО!
Мій кабінет