всього:
0.00 грн.
Продовжити оформлення Продовжити покупки
+38 Замовлення по телефону
 
(044)-498-91-71
Ми працюємо для Вас Пн-Пт з 9 до 20,
Оформлення замовлень на сайті цілодобово
Головна Умови доставки та гарантії

Умови доставки та гарантії 

Шановні клієнти

Наша компанія прагне організувати роботу з Вами таким чином, щоб вона була максимально швидкою, зручною та ефективною. Ми з повагою і вдячністю ставимося до кожного клієнта, тому ми гарантуємо, що на Інтернет-порталі MORE GOODS ми пропонуємо виключно якісні продукти. Всі продукти мають сертифікати якості, санітарно-гігієнічні висновки та офіційно імпортуються в Україну. Продукція зберігається на сучасному складі, в якому суворо дотримуються температурний режим, рівень вологості та ін. умови зберігання.
 
Наша компанія зацікавлена ​​в налагодженні довгих і взаємовигідних партнерських відносин, тому для постійних та оптових клієнтів діє гнучка система знижок на доставку, яка розраховується в індивідуальному порядку.
 Ми доставляємо товар, замовлений на нашому порталі з 9:00 до 20:00 в завчасно узгодженний день тижня, крім неділі.

Доставка замовлень зроблених до 16 відбувається на наступний день, замовленя зроблені після 16 години доставляются на наступний робочій день (окрім понеділка) 

Узгодження графіку доставок відбувається під час укладання договору, або окремо оговорюється з Вашим особистим менеджером. 
 

Мій кабінет