всього:
0.00 грн.
Продовжити оформлення Продовжити покупки
+38 Оформити замовлення
 
(044)-498-91-71
Ми працюємо для Вас Пн-Пт з 9 до 20,
Оформлення замовлень на сайті цілодобово
Головна Постачальникам

Постачальникам 

Шановні постачальники!

              Вже багато років наша компанія працює з партнерами, які займають провідні позиції в своєму сегменті ринку. Ми, як дистриб'юторська компанія, чимало сприяли просуванню на український ринок товарів таких торгових марок як Unilever, L'Oreal, Beieresdorf, GlaxoSmithKline, BIC, Nutricia і багатьох інших.

               Ми відкриті до співпраці з новими компаніями-виробниками для того, щоб наш асортимент, який ми пропонуємо нашим клієнтам, постійно розширювався і задовольняв всі запити наших покупців. Зі свого боку ми пропонуємо нашим постачальникам відкриту і прозору систему співпраці, своєчасну оплату, виконання всіх підписаних умов і зобов'язань.

 Чому з нами вигідно працювати:

1. Ми працюємо більше 20-ти років в дистриб'юторському бізнесі, і за цей час завоювали авторитет і репутацію надійного партнера.
2. У числі наших партнерів всесвітньо відомі торгові марки, а так само є і такі, яким саме ми допомогли зайти на ринок і завоювати певні позиції на полицях магазинів, особливо в Центральному регіоні. Також ми намагаємося підтримувати вітчизняного виробника.
3. У нашому розпорядженні знаходиться найсучасніший складський комплекс West Gate Logistic, який дозволяє розвантажувати/завантажувати, складувати і зберігати продукцію з використанням самих останніх досягнень науки логістики і технологій складського обладнання.
4. Мережа торгових точок, з якими ми співпрацюємо, налічує понад 5-ти тисяч адрес. Тому можна говорити про більш ніж 100 тисяч покупців, які щодня купують товари, які саме ми доставляємо. Торгові точки, з якими ми співпрацюємо, можуть бути як маленькими магазинчиками десь в Київській області, так і величезними мережевими магазинами типу Новусу або Епіцентру в Києві.
5. У своїй діяльності ми не стоїмо на місці, а рухаємося разом з сучасними технологіями, саме тому ми відкрили Інтернет-портал MORE GOODS, який дозволить не тільки збільшити кількість покупців, але і стати з ними на відстані «витягнутої руки», а точніше монітора комп'ютера.
 З огляду на все вищесказане, ми готові розглянути пропозиції від потенційних постачальників і стати для них надійним партнером.

       Якщо Ви зацікавлені у співпраці надсилайте Ваші пропозиції на електронну адресу info@moregoods.com

Пропозиція обов'язково має містити в собі:
 Якщо у Вас будуть додаткові питання, Ви можете зателефонувати за номерами (044)-498-91-71, (050)-440-80-07. На Вашу пропозицію ми відповімо в самий найближчий час.

      Шановні постачальники, якщо Ви працюєте з продуктами харчування, побутовою хімією, декоративною косметикою або косметикою для волосся, обличчя та тіла, якщо Ви робите товари для дітей, або товари по догляду за будинком - з будь-яким товаром, який відноситься до сегменту FMСG , ми чекаємо Ваших пропозицій.

Лови момент ! Доставка замовлень від 300 грн. БЕЗКОШТОВНО!
Мій кабінет